Statystyki

Ilość Gier1,626
Łacznie grano13,249,473
Dziś grano1,722
Online:106

Ciekawostki

Gry Online to nie tylko rozrywka dla najmłodszych graczy !

Jest to rewelacyjny przerywnik dla każdego pracownika biurowego ze względu na rozluźnianie umysłu i wyrabianie wielu korzystnych cech. A także każdego ucznia, gimnazjalisty, licealisty czy to studenta - na GrySKOP.pl każdy znajdzie jakąś grę online dopasowaną idealnie do siebie.

Stale rosnąca liczbą gier maksymalnie staramy się nasycić odbiorców tym samym zbierając coraz większą ilość użytkowników. My dla was, Wy dla nas..

Prowadzenie serwisu pochłania dużo czasu, ale także środków pieniężnych, koszty utrzymania serwerów nie są niestety niskie. W przypadki gier flash wymagana jest duża pojemnosć dyskowa, maksymalnie szybkie łącze i ogromne możliwości pod względem zużywanego trafficu.

Serwis z grami GrySKOP.pl utrzymuje się z reklamodawców, przede wszystkim jest to AdSense czyli reklamy od Google. Dzięki zainteresowaniu nimi przez graczy, zyskujemy środki na rozwój i istnienie serwisu.

 

Obecnie dostępne kategorie gier online:

-Strategie

- Strzelaninki

-Dla dzieci i dziewczyn

- Akcji i zrecznosciowe

- Logiczne i puzzle

- Przygodowe

- Platformowe

- Sportowe

- Wyscigi

- Kasyno

 

Wszystkie dostępne gry online podlegają ścisłej selekcji pod względem grywalności, wszystkie niespełniające warunków nie zostają dodane do serwisu.

 

REKLAMY GOOGLE